Hakkımızda

Senkron Alternatör

Firmamız, müşteri beklentilerini ve mevcut standartların şartlarını karşılayacak kalite düzeyinde teknolojik, içten yanmalı motorlar tarafından tahrik edilen jeneratörlerin Alternatörlerini (Dinamo)yapmayı hedeflemektedir. Bu hedefimizi gerçekleştirmek üzere fabrikamızda ISO 9001–2001ve CE standartlarına uygun müşteri odaklı bir kalite yönetim sistemi kurulmuştur. Yönetim ve çalışanlar olarak tüm departmanlarda kaliteli hizmet bilincini yerleştirmek ve eğitim programları oluşturarak çalışanların kalite arttırma faaliyetlerine katılımını sağlamaktır.

Çevreye ve doğaya saygılı olmak müşteri odaklı kurulan kalite yönetim sisteminin etkinliğinin sürekli iyileştirilmesi tüm çalışanlarımızın katkıları ile gerçekleştirilecektir.

Misyonumuz

Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız, hissedarlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak.

Vizyonumuz

Verdiğimiz bütün hizmetlerde Türkiye’de ve Dünya’da kurumsallaşma yolunda en iyisi olmak ve en iyi marka haline gelmektir.

50

Yıllık Deneyim

2000

Alternatör ve Jeneratör

7000

Mutlu Müşteri

100

Memnuniyet